Přívěsek Ohnivý opál

  • 1 z 2

Nádherný ženský šperk dozdobený ohnivými opály.


  • (1 ks) Skladem
3 490 Kč
Kategorie: Šperky
 

Přívěsek s ohnivými opály

Tento jednoduchý šperk dozdobí dekolt každé ženy! Dopřejte si opalyzující krásu opálu. Jednoduchý, avšak elegantní šperk ve tvaru kapky, dozdobený magickými drahokamy opálu.

Opál

Název dostal opál díky svému opalizujícímu vzhledu a kráse, která nás do sebe vtáhne a pohltí. Když se do něj zadíváme lépe, můžeme spatřit snad všechny krásy vesmíru. Není tedy divu, že je považován za jeden z nejsilnějších léčivých kamenů. Je znám jako kámen naděje a štěstí. Opál obsahuje velké spektrum barev, tedy i těch, které jsou typické pro jiné léčivé kameny. Díky tomu má schopnosti všech dalších krystalů a působí příznivě na veškeré typy elementů a uvolňuje blokády všech čaker. Opál má sílu upravit nevyrovnané emoce a zvyšuje lidskou sebedůvěru. Rozvíjí psychické síly, přináší optimismus a zesiluje pozitivní charakterové vlastnosti. Podporuje umělecké cítění a pomáhá dosáhnout bezbřehé představivosti a kreativity. Rovněž příznivě ovlivňuje vyjadřovací schopnosti a schopnost bezproblémového navazování nových vztahů. Probouzí přirozenou krásu v každém člověku. Pomáhá zmírňovat průběh premenstruačního syndromu, léčí nemoci srdce a nervů, léčí deprese a migrény a příznivě působí na činnost mozku. Snoubí v sobě blahodárné a uzdravující účinky všech krystalů!

Znamení zvěrokruhu:     Váhy, Štír, Rak, Ryby
Barva:                                    Bezbarvá, bílá, žlutá, oranžová, růžová, černá, tmavě modrá
Planeta:                                Všechny
Element:                               Všechny

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.