Přívěsek Bohyně s měsíčním kamenem

  • 1 z 2

Přívěšek bohyně triple moon se symbolem pentagramu.


  • Momentálně nedostupné
3 790 Kč
Kategorie: Šperky
 

Bohyně s měsíčním kamenem

Šperk bohyně, která drží trojitý měsíc tzv. Triple moon. Tři fáze Měsíce s měsíčním kamenem na úplňku symbolizují tři fáze ženského života. V době novoluní je svůdnou mladou dívkou, vyjadřuje sílu sexuality, symbolizuj pannu, představuje se jako bílá bohyně. Je znamením zrození a růstu, duchovní čistoty a svobody. Úplněk vyjadřuje proměnu v sebevědomou zralou ženu, naplněnou životem, milenku a matku, představuje se jako červená bohyně. Symbolizuje ženskost a sexualitu, mateřství, rozhodnost a radost ze života. Ubývající Měsíc symbolizuje dovršenou moudrost staré ženy, čarodějnice léčitelky, představuje se jako černá bohyně. Je symbolem obětování a smrti, která je nevyhnutelná, zároveň připomíná přicházející nový život.Pentagram (tzv. „planoucí hvězda mágů“), kterým je měšíční káme ozdobený, je významné magické znamení symbolizující spojení čtyř živlů s pátým elementem (éter, akáša). Představuje svobodnou aktivitu života.

Měsíc byl již odpradávna spojován se ženami a ženskými silami. Měsíc – luna má na nás ženy velký vliv a jsme s ní neodmyslitelně spjaté. Skrze symbolický dotek ženy a luny může žena načerpat zpět svousílu a inspiraci. 

KÁMEN: MĚSÍČNÍ KÁMEN

Měsíční kámen může mít nejrůznější barvy a odstíny, avšak nejčastější barvou je krémově bílá s modrými odlesky. Dnes je měsíční kámen jedním z nejcennějších drahokamů a to díky svému unikátnímu vzhledu, který můžeme popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Toto jemně modré světélkování kamene je způsobeno obsahem různých kovů a chemických sloučenin s různým indexem lomu. Jeho jednotlivé vrstvy a dopadající paprsky vytvářejí dojem barev a světla jakoby vystupujících zevnitř drahokamu.

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Znamení zvěrokruhu:     Rak, Ryby, Štír, Panna, Váhy
Barva:                                     Bezbarvá, bílá
Planeta:                                 Měsíc
Element:                                Voda

Více si o měsíčním kameni můžete přečíst v samostatném článku Drahokam jako zrozený pro ženu: měsíční kámen.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.