Přívěsek Bohyně na měsíci s modrým topazem

  • 1 z 2

Nádherný ženský šperk bohyně s modrým topazem. 


  • (1 ks)Skladem
2 090 Kč
Kategorie: Šperky
 
 

Šperk keltské bohyně s modrým topazem

Tento šperk se inspiroval keltskou tradicí, jež je patrná v propleteném vzoru lemující bohyni a měsíc.Keltské uzly jsou prastaré symboly osudu, záhad a tajemství přírody. Symbolizují ochranu a provázanost s duší a podvědomím, spojení s ochrannými silami a propojení mezi všemi živými bytostmi. Propletené keltské uzly představují symbol kruhu a nekonečna. Bohyně se se svými dlaněmi snaží dosáhnout na měsíční káme (měsíc v úplňku), který byl již odpradávna spojován se ženami a ženskými silami. Měsíc – luna má na nás ženy velký vliv a jsme s ní neodmyslitelně spjaté. Skrze symbolický dotek ženy a luny může žena načerpat zpět svousílu a inspiraci. 
Kámen: modrý topaz
Délka: 45 mm (včetně očka) 
Šířka:  30 mm

Modrý topaz

Jedná se o velmi vzácný kámen. Bývá také označován jako nebesky modrý. Jedná se o jemný kámen, který napomáhá vidět pravdu a přinášet odpuštění. Omezuje pochybnosti a nejistotu. Tradičně je známý jako kámen lásky a napomáhá k úspěšnému dosahování stanovených cílů.  Je to kámen, který přináší otevřenost a poctivost, schopnost seberealizace, sebekontroly a touhu rozvíjet vlastní vnitřní moudrost. Topas lze použít k upevnění zdraví. Napomáhá trávení, dokáže bojovat s anorexií, navrací chuť k jídlu, upevňuje nervy a podněcuje metabolizmus. Sv. Hildergarda z Bingenu doporučovala topasový elixír na napravení zakaleného zraku.

Znamení zvěrokruhu:       Beran, Blíženci, Lev, Štír, Střelec
Barva:                                     Modrá
Planeta:                                 Slunce
Element:                               Oheň

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.