Přívěsek Bohyně na měsíci s měsíčním kamenem

  • 1 z 2

Nádherný ženský šperk bohyně s měsíčním kamenem. 


  • (1 ks) Skladem
2 090 Kč
Kategorie: Šperky
 

Šperk keltské bohyně s měsíčním kamenem

Tento šperk se inspiroval keltskou tradicí, jež je patrná v propleteném vzoru lemující bohyni a měsíc. Keltské uzly jsou prastaré symboly osudu, záhad a tajemství přírody. Symbolizují ochranu a provázanost s duší a podvědomím, spojení s ochrannými silami a propojení mezi všemi živými bytostmi. Propletené keltské uzly představují symbol kruhu a nekonečna.

Bohyně se se svými dlaněmi snaží dosáhnout na měsíční kámen (měsíc v úplňku), který byl již odpradávna spojován se ženami a ženskými silami. Měsíc – luna má na nás ženy velký vliv a jsme s ní neodmyslitelně spjaté. Skrze symbolický dotek ženy a luny může žena načerpat zpět svou sílu a inspiraci. 
Kámen: měsíční kámen
Délka: 45 mm (včetně očka) 
Šířka:  30 mm

Měsíční kámen

Měsíční kámen může mít nejrůznější barvy a odstíny, avšak nejčastější barvou je bílá s modrými odlesky. Dnes je měsíční kámen jedním z nejcennějších drahokamů a to díky svému unikátnímu vzhledu, který můžeme popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Toto jemně modré světélkování kamene je způsobeno obsahem různých kovů a chemických sloučenin s různým indexem lomu. Jeho jednotlivé vrstvy a dopadající paprsky vytvářejí dojem barev a světla jakoby vystupujících zevnitř drahokamu.

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Znamení zvěrokruhu:     Rak, Ryby, Štír, Panna, Váhy
Barva:                                   Bezbarvá, bílá
Planeta:                               Měsíc
Element:                              Voda

Více si o měsíčním kameni můžete přečíst v samostatném článku Drahokam jako zrozený pro ženu: měsíční kámen.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.