Přívěsek Anděl s opalitem

  • 1 z 2

Přívěsek ve tvaru anděla (bohyně) s opalitem, olivíny a tmavě modrým iolitem.


  • (1 ks) Skladem
1 590 Kč
Kategorie: Šperky
 

Anděl (Bohyně) s drahými kameny

Záleží na vás, jestli vám přívěsek svým tvarem připomíná anděla či bohyni, fantazii se meze nekladou. Tento šperk je osázený drahými kameny: v křídlech (či rukách) se nacházejí dva olivíny, tmavě modrý iolit v hlavě, který pomáhá naladit se na přirozené lunární cykly a rytmy a opalit ve spodní části šperku. Jednotlivé kameny se svými účinky doplňují a jemně působí na svou nositelku.

Opalit

Opalit bývá někdy nazýván take opalizující fluorit nebo nachový opál. Typická je pro něj mléčná nebo duhová barva. Podporuje schopnost měnit svůj život, danou situaci, vztahy a plány do budoucnosti. Vyrovnává v nás světlou a tmavou stránku. Opalit je považován za kámen klidu, je vhodný pro tlumení deprese a úzkosti. Je vhodný pro upevnění romantických vztahů. Přináší klid a vyrovnanost. Je tradičním kamenem pro posílení vůle žít a užívat si života. Je také kamenem obchodníků, jako talisman pro shromažďování peněžního bohatství. Je vhodný při poruchách sexuality a slabého prožitku a rovněž slouží jako talisman při porodu.

Olivín

Olivín nebo také peridot. Umí odstraňovat starou zátěž a problémy, které si s sebou již nějakou dobu vláčíme. Potlačuje lítostivost, zlost, ale také žárlivost a stres. Zvyšuje sebedůvěru a schopnost prosadit se bez agresivního jednání. Pomáhá otevírat mysl novým rovinám a způsobům jak na věci nazírat. Pozitivně působí na kůži, srdce, plíce i močový měchýř. Tiší vztek a nervozitu, podporuje klidný spánek. Léčí problematické vztahy. 

Iolit

Iolit je jinak také nazýván jako kordierit. Je tmavě modře zbarvený a připomíná safír. Pomáhá dostat duši s našimi touhami do souladu. Podporuje naše intuitivní schopnosti. Na úrovni psychické tiší strach z budoucnosti, tlumí deprese a udržuje nás v rovnováze. Na úrovni fyzické je velmi vhodný při léčbě nádorových onemocnění trávícího traktu, pomáhá výrazně k jeho regeneraci, podporuje trávení. Povzbuzuje funkce žláz, funkci látkové přeměny, srdce a ledvin. Tiší bolesti a křeče, snižuje krevní tlak, stimuluje krevní oběh. 

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.