Přívěsek Anděl s ametystem

  • 1 z 2

Přívěsek ve tvaru anděla (bohyně) s ametystem, citríny a měsíčním kamenem.


  • (1 ks) Skladem
2 490 Kč
Kategorie: Šperky
 

Anděl (Bohyně) s drahými kameny

Záleží na vás, jestli vám přívěsek svým tvarem připomíná anděla či bohyni, fantazii se meze nekladou. Tento šperk je osázený drahými kameny: v křídlech (či rukách) se nacházejí dva zářivé citríny, měsíční kámen v hlavě, který pomáhá naladit se na přirozené lunární cykly a rytmy a ametyst ve spodní části šperku. Jednotlivé kameny se svými účinky doplňují a jemně působí na svou nositelku.

Ametyst

Ametyst býval kamenem králů, neboť je považován za mimořádně mocný s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zbystřuje mysl a prý rovněž posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, dodává rozhodnost a rozvíjí intuici. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí a podněcuje produkci hormonů. Upozornění: uschovávejte mimo přímé sluneční záření, na slunci má ametyst tendenci blednout.

Znamení zvěrokruhu:     Beran, Panna, Ryba, Střelec, Vodnář
Barva:                                     Fialová, temně fialová, nachová
Planeta:                                 Jupiter, Neptun, Uran
Element:                                Voda

Měsíční kámen

Měsíční kámen může mít nejrůznější barvy a odstíny, avšak nejčastější barvou je bílá s modrými odlesky. Dnes je měsíční kámen jedním z nejcennějších drahokamů a to díky svému unikátnímu vzhledu, který můžeme popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Toto jemně modré světélkování kamene je způsobeno obsahem různých kovů a chemických sloučenin s různým indexem lomu. Jeho jednotlivé vrstvy a dopadající paprsky vytvářejí dojem barev a světla jakoby vystupujících zevnitř drahokamu.

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Znamení zvěrokruhu:     Rak, Ryby, Štír, Panna, Váhy
Barva:                                     Bezbarvá, bílá
Planeta:                                 Měsíc
Element:                                Voda

Více si o měsíčním kameni můžete přečíst v samostatném článku Drahokam jako zrozený pro ženu: měsíční kámen.

Citrín

Citrín v nás posiluje a umocňuje dobrou náladu díky svému sálavému teplu, které skrze své sluneční paprsky předává. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Pomáhá nám vyjadřovat více svou sílu a to, kým doopravdy jsme. Je prý kamenem, který nám přinese štěstí, neboť i v minulosti se používal pro přilákání hojnosti, bohatství a úspěchu.

Pomáhá obnovovat ztracenou sílu a energii, působí blahodárně na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, pomáhá při očních problémech a posiluje nervy. Působí rovněž při problémové menstruaci, uvádí také do rovnováhy jednotlivé hormony a je tedy vhodným pomocníkem v období menopauzy. Citrín posiluje koncentraci a dodává mysli nové síly. Výborně funguje při překonávání depresí, obav a fobií.

Znamení zvěrokruhu: Lev, Býk, Blíženci, Panna, Beran
Barva:
žlutý s nahnědlými místy nebo kouřově šedohnědý
Planeta:
Slunce, Jupiter
Element:
Oheň

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.