O nás

Kdo jsme? Kdo stojí za tímto webem?

Tento web vytvářejí ženy hlavně pro ženy. Samozřejmě externě využíváme i skvělé programátory, grafiky a další šikovné muže, kterým tímto za pomoc děkujeme.

kalisnice

 

Proč to děláme?

Téměř vše, co na našem webu prodáváme, některá z nás používá a je s tím moc spokojená. Cestou "my něco vyzkoušíme" -> "nám to vyhovuje" - > "my to prodáváme" se na náš web zboží dostává. Chceme, aby se každá žena během menstruace cítila v pohodě - tedy měla k dispozici menstruační pomůcku, která jí vyhovuje a která je zároveň zdravotně nezávadná. Ženy se často obávají zkusit něco nového nebo neobvyklého. Z osobní zkušenosti víme, že menstruační kalíšek je skvělá věc a doporučujeme ho vyzkoušet. Není to ale řešení pro všechny ženy. Nevadí - nabízíme jednorázové pomůcky různých typů a velikostí (samozřejmě z bio bavlny a bez chemie), nabízíme i menstruační houby, látkové vložky i menstruační kalhotky. Stačí si jen vybrat a vyzkoušet to!

hygienicke-zbozi

 

Co najdete na našich webových stránkách?

Spoustu informací! Začaly jsme před lety s menstruační kalíšky. Podle nich se i web jmenuje a napsaly jsme o nich maximum informací - a stále doplňujeme o nové zkušenosti a poznatky. Věnujeme se prostě shromažďování informací o kalíšcích :) - o tom jak je používat, jak je čistit, jak si vybírat velikost ... Také vybíráme ty nejlepší, nejvíc praktické a také krásné kalíšky nabízené na celosvětovém trhu a ty pak nabízíme v našem eshopu.

Přinášíme vám ale také množství informací o menstruaci, potížích i radostech s ní souvisejících, o ženské cykličnosti, ženské sexualitě, přirozené antikoncepci či prostě jen tak o věcech, které nám ženám zpříjemňují život.

Naše stránky mají dvě části - je to informační část webu, kterou najdete na www.kalisek.cz a prodejní část webu - eshop - na obchod.kalisek.cz. V info části naleznete spoustu článků a v eshopové část si můžete zakoupit menstruační hygienu, kterou jste si vybrala nebo cokoliv jiného, co potřebujete nebo prostě jen chcete...

A kdo byste chtěl něco ještě víc osobního, podívejte se sem ;)

V červnu 2017 jsme navíc otevřely obchod v Praze v Holešovicích, takže si přijďte pro radu, pro kalíšek nebo pro cokoliv jiného - Tusarova 25 - nebo vás zveme alespoň na virtuální prohlídku!

obchod-kalisekcz-bittnerova

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.